صباغیان: علت قطعی برق در برخی استان‌ها و شهرستان‌ها روشن شود

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو خواستار توضیح علت قطعی برق در برخی استان‌ها و شهرستان‌ها شد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا صباغیان در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو اظهار کرد: علت قطعی برق در چند روز گذشته در برخی استان‌ها و شهرستان‌ها چیست؟ مردم در این وضعیت دچار سختی می‌شوند، بعضا کامپیوترشان می‌سوزد یا مرغداری و واحدهای تولیدی شان دچار مشکل می‌شود. مدیریت نباید این طور باشد. در این روزهاست که وضع مدیریت مشخص می‌شود. این موارد قابل توجیه نیست مجلس شورای اسلامی باید در این زمینه ورود کند که علت چه بوده است؟.

وی در تذکر دیگری خطاب به رییس جمهور با بیان این‌که قیمت بسیاری از کالاها خصوصا کالاهای اساسی مثل مرغ و تخم‌مرغ افزایش یافته، گفت: مردم تحت فشار هستند، واقعا تحمل این موضوع سخت است کسی که در خانه گرم و نرم نشسته از پشت پنجره نمی‌تواند سرمای بیرون را حس کند. حقوق‌های ما به گونه‌ای است که امروز فشار اقتصادی بر ما وارد نمی‌شود ولی ما مسئولیت داریم. مردم چشم‌ انتظار اقدامات ما هستند که مجلس شورای اسلامی و رییس جمهور ورود کنند. دستگاه‌های نظارتی چه کار می‌کنند؟ مردم واقعا مشکل دارند لازم است کم کم از این وضعیت که برایمان عادی شده بیرون بیاییم.

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش و ضمن قدردانی از معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: حقوق معلمان حمایتی بعضا پرداخت نشده است، این بندگان خدا حقوق‌شان به اندازه خرید یک بار آقای وزیر نیست گناه دارند ما متولی آنها هستیم باید مشکل‌شان حل شود.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *